Designed for you


Zamelduj się i rozgość: w każdym z naszych ponad 100 hoteli na całym świecie!
W każdym z nich powitają Cię lokalni, pełni pasji gospodarze.
We wszystkim, co robimy, myślimy przede wszystkim o naszych Gościach.
Od wyboru najlepszych lokalizacji w mieście dla naszych hoteli, przez aranżację niepowtarzalnych wnętrz, po dążenie do najlepszej obsługi – wszystko pod hasłem Designed for you.
Ciesz się tym, co lokalne


Inspirujące wyposażenie
Jak w każdej dużej rodzinie, każdy z naszych hoteli ma wyjątkowy charakter. A to za sprawą m.in. mebli od najlepszych projektantów i współpracy z lokalnymi artystami. Swoimi pracami nadają hotelowym wnętrzom indywidualny charakter, podkreślając specyfikę regionu. W końcu to oni najlepiej wiedzą, jak oddać szczególny urok miejsca, z którego pochodzą – niezależnie od tego, czy są grafikami, artystami graffiti, czy twórcami zegarów z kukułką.
Inspirujące doświadczenia


Serdeczna obsługa
Chcemy być dobrzy, w tym co robimy, pod każdym względem. To przede wszystkim nasi Pracownicy sprawiają, że nasi Goście czują się u nas tak komfortowo. Gospodarze z pasją, dzięki którym Motel One staje się dla Ciebie domem w podróży.


Prawdziwy komfort
Lubimy ładne, funkcjonalne wzornictwo. Estetyczne, ale i praktyczne! Dlatego w naszych strefach lounge można odpocząć i wypić kawę w autentycznych fotelach Egg Chairs Fritza Hansena lub na oryginalnej sofie Baxter. Niezależnie od tego, czy jesz śniadanie, odpoczywasz, pracujesz przy stole, czy pijesz po pracy gin z tonikiem – zawsze poczujesz się jak w swojej strefie komfortu.


Jasny program korzyści
W bezpłatnym programie członkowskim beOne zawsze możesz zaoszczędzić 10% przy rezerwacji na stronie internetowej Motel One lub w aplikacji beOne i cieszyć się wieloma innymi przywilejami – od zaraz i na zawsze, tak po prostu!
Gdzie nas znaleźć
To mówią nasi goście
Bardzo dobry
Ogólna ocena na podstawie 377 819 opinii
Uprzejmość 9.3 z 10
Czystość 9.2 z 10
Recepcja 9.2 z 10
Hall i bar 9 z 10
Położenie 9.4 z 10
Pokój 8.7 z 10
Łazienka 8.7 z 10
Bezpłatna sieć wi-fi 9.3 z 10
Stosunek ceny do jakości 8.6 z 10
Ocena śniadania 8.4 z 10
Niestety było głośno za oknami , widok z okna też nienajlepszy bo na wąską uliczkę , niedogodność brak miejsca na samochód żeby rozpakować walizki oraz brak parkingowego miejsca. Śniadanie jedzenie dobre , ale hotel nie przygotowany na dużą liczbę gości , trzeba czekać na stolik żeby zjeść śniadanie, i nie podane godziny jeśli chodzi o natężenie gości ( w tracie godzin na śniadaniu) nie sprawdzały się .Ogólnie dobre wrażenie hotel godny polecenia
Tutaj raczej nie ma co ulepszać - niech pozostanie tak jak jest i będzie doskonale. Drzwi od łazienki skrzypią a poza tym doskonale :)
W łazience brakowało podstawowych przyborów toaletowych takich jak szczoteczka, pasta, maszynka do golenia. W Motel One w Barcelonie te wszystkie przybory są i to jest bardzo dobre, bo podróżujący z bagażem podręcznym mogą minimalizować bagaż. Brakowało też w pokoju żelazka i deski do prasowania lub informacji, że jest takie wyposażenie. Śniadanie było bardzo skromne - mały wybór. Podróżni z Europy centralnej przyzwyczajeni do solidniejszych śniadań mogą być rozczarowani. Dlatego nie poleciałbym hotelu znajomym.
Super widoki z okna, przyjazna obsługa. Bezproblemowy wcześniejszy check -in
Było na prawdę fajnie. Nie jesteśmy u Państwa pierwszy raz i chętnie do was wracamy. Miła obsługa i dobre położenie hotelu to atuty nie do przebicia.
W pokoju troszke czuc pot.
Czysto, wszyscy pracownicy pomocni i uśmiechnięci, życzliwi (bar, śniadania, recepcja, pokojowe). Pokój schludny. Lobby wygodne.
Pyszne jedzenie, piękny i czysty pokój i bardzo pomocna obsługa. Lokalizacja wspaniała, bo 20 minut od stadionu narodowego. Po prostu idealne miejsce!
Bardzo udany pobyt . Hotel spełnił moje oczekiwania lokalizacja nie mogła być lepsza . Piękny styl można się odprężyć i zresetować . Jedyna uwaga to brak czajnika reszta bez zastrzeżeń . Polecam
Jak zawsze jestem bardzo zadowolona z pobytu w Motel One. Czystość, obsługa- TOP, nie ma do czego się przyczepić :) trochę szkoda, że nie ma wydzielonej strefy śniadaniowej jak w innych obiektach tej sieci, mi osobiście nie odpowiada spożywanie posiłku na kanapie w lobby, dlatego nie korzystam ze śniadań w hotelu ale uprzejma obsługa, stosunek jakości do ceny i lokalizacja hotelu wynagradzają ta drobna niedogodność. Na pewno wrócę tu nie raz!
Doskonałe śniadanie, wszędzie blisko, chociaż to centrum miasta - cisza i spokój. Obsługa bardzo pomocna.
Czysty, nowoczesny i wygodny hotel z dobrą lokalizacją. Warty polecenia. Nie wygodnie się je śniadania, mało normalnych stolików, większość niskich stolików
Pokój i łazienka bardzo czyste i przyjemne. Brak lodówki i czajnika - ale widocznie taki jest standard. Nie wiem tylko czemu nie dostałem zniżki po zarejestrowaniu się do programu lojalnościowego - cena czy przez booking, czy przez www byłą taka sama - niezależnie czy byłem zalogowany czy nie.
Alles ok.
Świetny hotel, miła atmosfera, wspaniali ludzie w obsłudze.
Było chłodno w pokoju a szczególnie w łazience .
Bardzo ładnych hotel w bardzo dobrej lokalizacji. Pyszne śniadania, czyste pokoje i miła obsługa. Na mały minus mało funkcjonalne pokoje - brak szafy i lodówki. Wieszak przy łóżku ogranicza bez sensu miejsce, przez co szafki nocne są po prostu za małe. W większych pokojach czuć niewykorzystaną przestrzeń.
Bardzo miła atmosfera, życzliwi pracownicy. Jestem bardzo zadowolona z pobytu
Rewelacyjny hotel, w centrum Gdańska. Wystroj, czystość, obsługa, wszystko na wysokim poziomie. Pyszne śniasania, wygodne łózko, stylowe pokoje. 10/10.
Położenie w centrum starego miasta sprawia, że bez problemu można dotrzeć piechotą do największych atrakcji. Pokój był czysty, cichy, nieduży ale dobrze urządzony, z dużym wygodnym łóżkiem i ładnym widokiem. Podobało mi się hotelowe lobby, nowoczesne ale też przytulne, ciekawe zaprojektowane. Śniadanie było smaczne, obsługa bardzo miła. Jedyna moja uwaga jest taka, że podczas śniadania stoliki nie były sprzątane na bieżąco i jedliśmy śniadanie wśród naczyń i okruchów pozostawionych przez poprzednich gości. Bardzo miło spędziliśmy z mężem czas w tym miejscu i jeśli znowu odwiedzimy Drezno na pewno zatrzymamy się tu ponownie.
Wspaniała lokalizacja, obsługa, czystość i design.
Hotel i obsługa są fantastyczne. Daję 9 tylko za nieco drogie śniadania i przytkaną umywalkę w pokoju. Tak to wszystko super. P.S. Pani z recepcji cały czas nosi ten piękny naszyjnik - pięknie się prezentuje.
czystość, estetyka pokoju wysoka. Jedyna uwaga w zakresie udostępnionego żelazka - spód był przypalony - trudno było wyprasować koszule
Pokoje są czyste i hotel oferuje dobre śniadania. Jest tez fajny bar, gdzie można spotkać się wieczorem. Hotel ma dobrą lokalizację w centrum miasta, wszędzie blisko. Dobrze by było, gdyby fakturę za pobyt można było dostać od razu przy dokonywaniu płatności.
super serwis i pokój
Hotel w dobrej lokalizacji , pokój duży , czysto i przyjennie , łóżka wygodne . Polecam 🌞
Pobyt w hotelu oceniam 10/10. Wspaniałe położeniu w samym sercu Gdańska. Bardzo fajne, nowoczesne wnętrza, zapraszające do relaksu lobby i wyśmienicie zaopatrzony bar z przemiłą obsługą. Na wzmiankę zasługuje idealna czystość pokoi, dyskretna i miła obsługa pokoi, jak również obsługa gości w recepcji. Bardzo wygodne łóżka. Pokoje ciche, ze wspaniałym widokiem. Jedyną rzeczą, której mi brakowało to hotelowe kapcie, ale to już „fanaberia” 🫢.
Według mnie bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Pokoje nowoczesne i czyste. Personel bardzo pomocny.
Wspaniale miejsce. Czysto, elegancko, wygodne łóżka, piękny widok, centrum miasta. Jedyny minus to telewizor bez możliwości logowania do platform jak Netflix czy HBO, do tego obsługujący jedynie udostępnianie ekranu androidów. Użytkownicy iPhone pominięci. Mimo to, polecam.
Motel jest pięknie urządzony, czysty, bardzo miła obsługa, dostaliśmy darmowe bilety na przejazd komunikacji miejskiej (pod samym hotelem znajdują sią przystanki). Mały minus za ubogie śniadania.
Lokalizacja, pokoje, obsługa, śniadanie super! Jeśli chodzi o usprawnienia to chielibyśmy, żeby taras na dachu był otwarty do późnego wieczoru.
Nie śpij w tym hotelu!!! Bardzo niemiła i nieuprzejma obsługa recepcji, czułem sie jak intruz. Sam pokój mały, ale w sumie w porzo. Okna nie otwierają, bo budynek oddycha. Przez to cały czas działa klima, szumi całą noc (dość głośno). Serio znajdż coś fajniejszego w okolicy RAI. W tym hotelu przepłacisz i jeszcze potraktują cię z buta.
Perfekt 👌
Miła obsługa w recepcji, mały, ale ładny pokój, bardzo wygodne łóżko. Smaczne śniadanie, choć trochę tłoczno. Znakomita lokalizacja.
Alles OK.
Pobyt jak zawsze udany i chętnie będę wracać. Przepyszne śniadania. Świetna lokalizacja.
Doskonała lokalizacja, świetnie skomunikowany przez bliskość do pociągu, metra i tramwajów. Czysty, nowy hotel. Ładne pokoje (czekały już na nas mimo, że byliśmy wcześniej). Dobre śniadania (można by tylko dołożyć coś na ciepło w bemarach). Miła obsługa. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Na pewno mógłbym śmiało go polecić innym lub samemu go wybrać przy następnym pobycie w Wiedniu.
doskonała jakość, świetne położenie.
Wszystko spełniło moje oczekiwania
Jak zawsze wszystko perfekcyjnie
Hotel położony w centrum miasta, idealnie. Miałam pokój (2 os.) nowoczesny, przestronny , czysty, bardzo wygodne łóżko, codziennie nowa woda min. i sprzątanie (chyba, że ktoś sobie nie życzy). Śniadania bardzo smaczne, skromniejsza możliwość wyboru dań, ale można spokojnie się najeść. Dobre drinki :-) Bardzo miła obsługa hotelu. Ogólnie Polecam
Hotel bardzo czysty, ładnie urządzony, usytuowany blisko centrum. Byłam w podróży służbowej, ale chętnie wrócę do niego z rodziną.
Standard całkowicie nieadekwatny do ceny
Pokój bardzo ładnie wszędzie czystko i przyjemnie, obsługa bez zarzutu
Bardzo fajny hotel, pierwszy raz miałem okazję korzystać z Waszej sieci. Podoba mi się design wnętrz hotelu, zarówno lobby, baru oraz pokoju. Niestety jest drobny szczegół o którym musze wspomnieć: w bufecie śniadaniowym nie było jajecznicy ani żadnych jajek gotowanych :-(
Ogólnie jestem zadowolona z pobytu, dość małe pokoje i mały wybór ciepłych dań na śniadanie, brak parkingu.
Tym razem bardzo długie oczekiwanie w recepcji, zameldowanie w aplikacji nic nie daje, trzeba się i tak zameldowac w recepcji. Poza tym bardzo lubię ten hotel, nie jest to moja pierwsza wizyta. Pokój świetny na 6 piętrze tym razem! Wysoki poziom poza nieuzasadnioną kolejką w recepcji.
Wspaniały Obiekt. Świetna Obsługa. Dyrektor na ogromnym poziomie.
Bardzo krotki pobyt, 2 noclegi, pokoj idealnie czysty i lazienka rowniez. Lokalizacja bliska do Dworca Centralnego, metra Nowy Swiat i dobry dojazd do glownych atrakcji, np. Lazienek i Zamku Krolewskiego.
Najwygodniejsze poduszki ze wszystkich hoteli! Czysty pokój, sprawny check-in. Świetna lokalizacja















